☽ Zadumam ☾: Kanał na YouTube

czwartek, 23 czerwca 2016

Kanał na YouTube

Witajcie po bardzo długiej przerwie! Ten post nie będzie długi, nie wiem też czy nie będzie ostatnim na tym blogu. Może to nikogo nie zainteresuje, ale chciałabym się z Wami podzielić moim kolejnym miejscem w Internecie. Założyłam przedwczoraj nowy kanał na YouTube. Nie będę się rozwodzić o jego tematyce, bo po pierwsze wrzuciłam dopiero jeden filmik, a po drugie zapewne nie będę miała ściśle określonego typu filmików. Tak jak tutaj - mówię o tym, o czym lubię. :) 
Kiedyś prowadziłam już kanał, prawie 2 lata. Przyznam, że taka forma przekazu jest chyba dla mnie przyjaźniejsza, niż pisanie bloga. Na dole zamieszczam link do kanału oraz pierwszy filmik. Będzie miło, jeśli chociaż na niego zerkniecie. 
Trzymajcie się!


Link do kanału

3 komentarze:

 1. Moja pierwsza reakcja: "Ale ona ma ładny głos" :P
  Bardzo mi się podoba pomysł z kanałem na YT, świetna inicjatywa! Świetne rysunki, zawsze zazdrościłem ludziom, którzy potrafią rysować. Trochę szkoda, że to może być Twój ostatni post, może jeszcze wrócisz do nas? :D Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa i subskrypcję! :D Z blogiem zobaczymy jak będzie, ale sam widzisz, że nie umiem prowadzić go regularnie. A myślę, że jest to sprawą kluczową. Mam nadzieję, że z kanałem bardziej się zżyję. :)

   Usuń
 2. Świetny pierwszy filmik :D Też myślałam o założeniu kanału, ale chyba brakuje mi odwagi xD
  d-y-o.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za wszystkie wnoszące coś komentarze.☺